Fungerer sikkert kjempebra om man ikke har veldig sensitiv hud, veldig overparfymert, kontakallergien blusset opp med engang, veldig skuffet og skulle ønske denne ble laget uten parfyme.
Denne kan varmt anbefales! Den lindrer og hjelper raskt hud som flasser og er sår pga eksem. Den trekker godt inn, ikke fettet og gjør heller ikke huden blank. Har selv prøvd mange kremer for dette problemet, denne skiller seg veldig godt ut og har blitt ett fast inventar hos meg :-)
Slet mye med rød og flassende hud på ansiktet. Spesielt rundt nesevingen, det var virkelig gale en stund. Men etter jeg brukte denne kremen så har huden min blitt glatt, behagelog og fin!
Har brukt alskens salver og kremer, men dette beskjedne produktet er det eneste som har fungert 100%. Er du plaget med seboreisk eksem i ansiktet er denne kremen rett og slett genial.
Har slitt med rød, tørr og flassete hud i ansikt, spesielt rundt og på nesen siden tidlig ungdomsår, har testet ut flere titalls forskjellige produkter. Endelig fant jeg en som fungerer! Vasker/skrubber ansiktet med vann, smører inn med denne etterpå og jeg har ikke vært rød, tørr eller flassete siden. Veldig fornøyd!