

Logg inn eller lag ny bruker
- Se større bilde
Ecooking Firming Serum 60 stk kapsler
Produktinformasjon
Disse serumkapslene er for menn/kvinner 35 + påbegynt tegn til aldring. Egner seg godt til den som ønsker en ønsker en oppstrammende effekt.
Ecookings veganske Firming Serum inneholder Hexapetid som er velegnet ingrediens til voksen hud. Disse serumkapslene er spesielt egnet for menn/kvinner 35 + påbegynt tegn til aldring, men kan også brukes av de yngre - som vil motvirke aldersendringer og få primereffekten under sminke som serumet også gir.
Serumet egner seg godt til den som ønsker en ønsker en oppstrammende effekt.
Les mer om Ecooking her
Egenskaper
Til bruk på hele ansiktet for å forhindre de første aldringstegnene. Påfør under dag- eller nattkrem, eller som en intensiv behandling morgen og kveld i en periode på to måneder.
Kapselen brukes ved å vri av toppen og skyve innholdet ut i hånden. Serumet påføres forsiktig på ansiktet med fingertuppene.
Ingredienser
Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Ethylhexyl Cocoate, Acetyl Hexapeptide-8, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Dimethicone, Stearyl Dimethicone, Aqua**, Octadecene, Phenoxyethanol, Parfum**
Leveringsalternativer

Hent i apotek etter 1 time.
Lurer du på noe? Kundeservice har fullstendig informasjon om levering, retur, og kjøpsbetingelser.
Aktuelle produkter



















