- Fri frakt over 450,-
- Rask levering
- Klikk og hent om 1 time
-
-
-

Sjampo som effektivt motarbeider vedvarende flass gjennom tre virkemåter.
Nodé DS+ Shampooing bidrar til å fjerne floker og gi glans, smidighet og volum til håret. God toleranse for både hår og øyne. Testet under dermatologisk og oftalmologisk tilsyn.
Fjerner vedvarende flass og forebygger at flass kommer tilbake. Kløefølelse blir lindret og rødhet blir redusert.
Det anbefales i kombinasjon og mellom kurene å sjamponere med Nodé Shampooing fluide (Fluid shampoo).
Sjampoene i Nodé er formulert med skånsomme rensebaser som ikke fjerner hårets naturlige oljer og respekterer hårets og hodebunnens biologiske balanse for en optimal toleranse.
Massér skånsomt sjampoen inn i hodebunnen. Skyll og gjenta påføringen. La virke i 5 minutter og skyll grundig.
Laster...
Vi sender med PostNord og HeltHjem. Fri frakt på alle bestillinger med reseptbelagte legemidler – uansett leveringsmåte. For andre produkter i apoteket (for eksempel reseptfrie legemidler, hudpleie, kosttilskudd og lignende) får du fri frakt når du handler for over 450 kr. Fri frakt gjelder ikke for disse produktene dersom du velger levering helt hjem på døren.
Les mer om levering og frakt.
Vi tilbyr også tjenesten Klikk & Hent, hvor du kan bestille varene dine på nett hos oss, og hente i valgfritt apotek innen 1 time (så fremt apoteket har varene på lager).
Les mer om Klikk & Hent
Du kan returnere varen til nettapoteket innen angrefristen, som er 14 dager etter at varen er mottatt. Varer kan også returneres eller byttes i ett av våre fysiske apotek.
Les mer om reklamasjon og angrerett