- Fri frakt over 450,-
- Rask levering
- Klikk og hent om 1 time
-
-
-









Avkjølende og smertelindrende isbind til bruk etter fødsel
Etter fødselen vil sår og evt sting i underlivet være ubehagelige, og du kan i tillegg oppleve at underlivet ditt er hovent og ømt. Momday isbind vil hjelpe med å redusere hevelser og smerter fra underlivet etter fødsel.
Bruk bindet 10-20 minutter hver gang, og gjerne 3 ganger om dagen.
Vi anbefaler ikke å sitte på bindet, det aller beste er at du legger deg ned og slapper av når du har kjølebindet på.
Vi anbefaler deg å ta det med ro den første tiden etter fødselen, både for at man trenger tid til å hente seg inn igjen etter fødselen, men og for at rifter og hevelser i underlivet skal få fred til å heles raskest mulig.
Isbind er klinisk dokumentert å være en trygg og effektiv metode for å redusere smerter etter fødsel, både når du har isbindet på og opp til 2 timer etter hver bruk.
Vann, kalsiumammoniumnitrat
Laster...
Vi sender med PostNord og HeltHjem. Fri frakt på alle bestillinger med reseptbelagte legemidler – uansett leveringsmåte. For andre produkter i apoteket (for eksempel reseptfrie legemidler, hudpleie, kosttilskudd og lignende) får du fri frakt når du handler for over 450 kr. Fri frakt gjelder ikke for disse produktene dersom du velger levering helt hjem på døren.
Les mer om levering og frakt.
Vi tilbyr også tjenesten Klikk & Hent, hvor du kan bestille varene dine på nett hos oss, og hente i valgfritt apotek innen 1 time (så fremt apoteket har varene på lager).
Les mer om Klikk & Hent
Du kan returnere varen til nettapoteket innen angrefristen, som er 14 dager etter at varen er mottatt. Varer kan også returneres eller byttes i ett av våre fysiske apotek.
Les mer om reklamasjon og angrerett