- Fri frakt over 450,-
- Rask levering
- Klikk og hent om 1 time
-
-
-

For behandling av munnsår som skyldes after.
Unik behandling mot after i munnen. Fjerner smerten fra sårene med én behandling og fremskynder den naturlige helbredelsen.
Først elimineres det skadede vevet og væsken trekkes ut fra såret. Deretter dannes en beskyttende hinne som fjerner smerten og letter den naturlige helingsprosessen. Pakningen inneholder en oral løsning og bomullspinner for opptil 4 behandlinger
Umiddelbart før påføring: tørk grundig det berørte området med den medfølgende bomullspinnen. Dypp den andre enden av bomullspinnen i flasken til den er dekket med nok Oralmedic-løsning til å dekke det såre området. Påfør på det berørte området i 5-10 sekunder, bruk en rullerende bevegelse for å dekke hele såroverflaten og sårkanten fullstendig. En "stikkende" følelse oppleves umiddelbart ved påføring. Skyll munnen grundig med vann og spytt ut.Kast bomullspinnen i søppelkassen.
Hydroksibensensulfonsyre, hydroksymetoksybensensulfonsyre, svovelsyre, vann, FD&C rød 40.
Laster...
Vær oppmerksom på at Oralmedic ikke er ment å brukes på herpes munnsår, men kun på aftesår.
Skal ikke brukes av personer som er allergiske mot svovel.
Skal ikke brukes av gravide eller barn under 12 år
Vi sender med PostNord og HeltHjem. Fri frakt på alle bestillinger med reseptbelagte legemidler – uansett leveringsmåte. For andre produkter i apoteket (for eksempel reseptfrie legemidler, hudpleie, kosttilskudd og lignende) får du fri frakt når du handler for over 450 kr. Fri frakt gjelder ikke for disse produktene dersom du velger levering helt hjem på døren.
Les mer om levering og frakt.
Vi tilbyr også tjenesten Klikk & Hent, hvor du kan bestille varene dine på nett hos oss, og hente i valgfritt apotek innen 1 time (så fremt apoteket har varene på lager).
Les mer om Klikk & Hent
Du kan returnere varen til nettapoteket innen angrefristen, som er 14 dager etter at varen er mottatt. Varer kan også returneres eller byttes i ett av våre fysiske apotek.
Les mer om reklamasjon og angrerett